Free Local Classifieds
Search   in
My Location  
> >

Mre in Sports Goods For Sale

Filter Search
$110.00   5 days ago
MRE's, Great for hiking, camping, fishing and prepping - $110 (Marion)

1 OPENED CASE AND 1 unopened cases. Make offer

$20.00   1 week ago
Mre (8 regular 1 cold weather) - $20 (Leesville)

Nothing wrong with them. Just trying to make some space for other stuff.

$50.00   2 weeks ago
MRE meal ready to eat - $50

I have full unopened boxes of mre's 50 a box or 80 for both. This is a great price.

$10.00   2 weeks ago
MRE - $10

Assortment of MRE's selling for $10 each. Chicken Fajita, Chili with Beans, Buffalo Chicken, Chili Mac, Maple Sausage, etc.

$50.00   2 weeks ago
MRE & Eversafe Meal Kits - $50 (defuniak springs)

MREs for sale. $6 a meal or $60 a case (12 meals per case). They have a long shelf life! Our MREs are not the ancient military rations you heard stories about as a kid. Our MREs (Meals, Ready to Eat) are not your grandpa's combat rations--they're tougher, they last longer, and they taste a heck of a lot better. Each 1,200+ calorie MRE consists of a three-course meal of America's favorite comfort f

$40.00   3 weeks ago
Packs of 12 assorted MRE's - $40 (S. Reno)

These cases MRE's were packaged in 2009, cost $140 and have a 20 year plus storage life. They were kept in cold storage until a couple of months ago. Because a portion of the storage life is past they are on Sale for $40.00 a case until gone. I opened a cookie and a biscuit and they are still fine, you can open one up and try it . I figure for that price you will have them if you ever need them an

$50.00   1 month ago
MRE & Eversafe Meal Kits - $50 (defuniak springs)

MREs for sale. $6 a meal or $60 a case (12 meals per case). They have a long shelf life! Our MREs are not the ancient military rations you heard stories about as a kid. Our MREs (Meals, Ready to Eat) are not your grandpa's combat rations--they're tougher, they last longer, and they taste a heck of a lot better. Each 1,200+ calorie MRE consists of a three-course meal of America's favorite comfort f

$100.00   1 month ago
box of official military grade MRE's - $100

I have about a dozen boxes of MRE's from my unit that were in surplus and as a result were given to us. there are 12 prepackaged meals per box. Send me a text of Email if interested. The price is $100 plus shipping and handling.

$50.00   1 month ago
MRE & Eversafe Meal Kits - $50 (defuniak springs)

MREs for sale. $6 a meal or $60 a case (12 meals per case). They have a long shelf life! Our MREs are not the ancient military rations you heard stories about as a kid. Our MREs (Meals, Ready to Eat) are not your grandpa's combat rations--they're tougher, they last longer, and they taste a heck of a lot better. Each 1,200+ calorie MRE consists of a three-course meal of America's favorite comfort f

$50.00   1 month ago
MRE & Eversafe Meal Kits - $50 (defuniak springs)

MREs for sale. $6 a meal or $60 a case (12 meals per case). They have a long shelf life! Our MREs are not the ancient military rations you heard stories about as a kid. Our MREs (Meals, Ready to Eat) are not your grandpa's combat rations--they're tougher, they last longer, and they taste a heck of a lot better. Each 1,200+ calorie MRE consists of a three-course meal of America's favorite comfort f

$100.00   1 month ago
MRE - $100

I have a case of MRE sealed and with the freshness indicator still attached.Be prepared

$7.00   1 month ago
MRE'S - $7 (google map)

MRE's, perfect and compact. Great for hunting

$45.00   1 month ago
4 Boxes of 2018 MRE'S - $45 (Northeast)

I'm selling 4 boxes of unopened MRE'S that all have an inspection date of 2018 with freshness sticker still good and intact. I'm asking $45 each or buy all for $180. Prices are firm and non negotiable. I will not go any lower in price and I'm not interested in trading.Thank you.

$10.00   2 months ago
For Sale: Pasta MRE type meal for 10 people - $10 (Rapid City)

I have for sale a MRE meal that can serve 10 people. It is Pasta w/Hot Italian Ground Sausage. It is almost 6 lbs! I have a total of 8 of these packages. These are great for preppers (survival supplies/disaster prep) and campers. The cooking instructions are on the package. * $10 per package, that is $1 per person!*

$50.00   2 months ago
MRE & Eversafe Meal Kits - $50 (defuniak springs)

MREs for sale. $6 a meal or $60 a case (12 meals per case). They have a long shelf life! Our MREs are not the ancient military rations you heard stories about as a kid. Our MREs (Meals, Ready to Eat) are not your grandpa's combat rations--they're tougher, they last longer, and they taste a heck of a lot better. Each 1,200+ calorie MRE consists of a three-course meal of America's favorite comfort f

$45.00   2 months ago
CASE OF MRE'S 12 VARIOUS MEALS FOR HUNTING AND CAMPING - $45 (Beavercreek)

I have a case of MREs which consists of 12 total meals Asking $45 Call or text Mike at Located in Beavercreek

$100.00   2 months ago
MRE'S, MEAL READY TO EAT - $100 (google map)

TWO CASES OF MRE'S, WHICH ARE MEALS READY TO EAT FOR THE MILITARY.TWO CASES FOR 100 DOLLARS WICH IS A GREAT PRICE.TEXT ME AT JEFF

$50.00   2 months ago
MRE & Eversafe Meal Kits - $50 (defuniak springs)

MREs for sale. $6 a meal or $60 a case (12 meals per case). They have a long shelf life! Our MREs are not the ancient military rations you heard stories about as a kid. Our MREs (Meals, Ready to Eat) are not your grandpa's combat rations--they're tougher, they last longer, and they taste a heck of a lot better. Each 1,200+ calorie MRE consists of a three-course meal of America's favorite comfort f

$50.00   2 months ago
MRE & Eversafe Meal Kits - $50 (defuniak springs)

MREs for sale. $6 a meal or $60 a case (12 meals per case). They have a long shelf life! Our MREs are not the ancient military rations you heard stories about as a kid. Our MREs (Meals, Ready to Eat) are not your grandpa's combat rations--they're tougher, they last longer, and they taste a heck of a lot better. Each 1,200+ calorie MRE consists of a three-course meal of America's favorite comfort f

$5.00   2 months ago
MRE, Ready To Eat Meals (one meal ) - $5 (Chocowinity NC)

Sopakco Ready To Eat Meals ( ERE's ) Each meal contains Entr'ee, Side Dish, Cracker & Spread, Condiment Pack, Beverage Powder, Coffee With Creamer & Sugar, Dessert Item, Plasticware & Napkin. Great For Camping, Traveling, Hiking, Trucking, Hunting Etc. $10.00 Pick Up Price, Shipping Is Extra. I will trade two cases ( 24 meals ) for rifle or pistol.Fishing, Camping, Hunting, Guns, Dried


1 2 3 4 5 6 7 8 9


Last Updated on: January 20, 2017
0.0219390392303
1.90734863281E-6